Kartal Baymak Servisi Kombi Kart Tamiri

Kart Tamiri

Kombi Kart Tamiri

* Kartal Baymak Servisi olarak baymak markalı kombilerin model fark etmeksizin tüm kombi kartlarını tamir Kart Tamiri konusunda üstün hizmet.

* Kombi teknik bilgi ve tecrübe gerektiren bir cihazdır lütfen evinizde kullanmakta olduğunuz doğalgaz cihazlarına kendiniz müdahalede bulunmayın!

* Voltaj yükselmesi ve düşmesine bağlı arıza yapan kombi kartlarınızı firmamız tamir ediyor.

Kartal Baymak Servisi Kombi Kart Tamiri
* Milli servet değerindeki kombi kartları çok yüksek rakamlara değişmektedir.
* Arızalı kombi kartın yerine takılan yeni karta servisler 1 yıl garanti vermekte fakat 350-400 lira değerindeki bu kartlar sizlerin bütçesini sarsmakta.
* Firmamız Teknik kombi kart tamiri yapmaktadır.
* Üstelik yeni alacağınız kartın 4/1 fiyatına ve 1 yıl garanti vererek.
* Firmamıza Türkiye’nin her bölgesinden arızalı kart gelmekte ve 24 saat içerisinde tamir yapılarak tamir garanti belgesi ile birlikte müşterilerimize geri yollanmaktadır.
* Firmamızda baymak bakxi luna-baymak eco-3-baymak luna- baymak enerji-baymak brodje-alarko-ferroli-eca-baykan-ariston-kombi kart tamiri yapılmaktadır.

Kart Nedir?

* Kombilerinizin ön paneli içerisinde bulunan ve kombinizin çalışma sistemine kumanda eden elektronik işlemcilerden oluşan (kit) kart bulunmaktadır. Bu kart üzerindeki elektronik devreler zamanlar aşınır ve değerlerini kaybeder.
* Voltajların sürekli inip çıkması da buna çok büyük etkendir.
* Elektronik kart üzerinde bulunan bilgisayar programlı işlemciler,dirençler,entegreler ve röleler sürekli devrede olduğundan en küçük voltaj düşmesi ve yükselmesi kart üzerinde tahribat oluşturur.

Kart Tamirinde Hangi İşlemler Uygulanır?

* Arızalı kart üzerindeki tüm elektronik komponentler (direnç, kondansatör, diyot, transistör, tristör, triyak, mosfet, entegreler vb.) V/I komponent test cihazı ile devre üzerinde tek tek V/I (Akım/Gerilim) eğrilerinin takibi ile test edilir. Gerekirse arızalı olduğundan şüphe edilen komponent sağlam komponent ile karşılaştırılarak arızalı olup olmadığı kesin olarak tespit edilir. Ayrıca devre üzerinde sağlamlığına tam olarak tespit edilemeyen komponentler vakumlu sökme havyaları ile devreden sökülerek devre dışında test edilir.
* Kombinizdeki kart arıza yaptığında tamir yaptırmanız daha mantıklıdır.
* Yeni bir kart 350-400 lira arasında olduğundan bütçenizi de etkileyecektir.
* Arızalı kartın tamir ettirdiğinizde yani karttan hiç bir farkı olmayacağı gibi 4/1 fiyatına size mal olacaktır.
* Kart tamir fiyatları kartın arızasına göre değişmektedir.
* Kombi elektronik kart tamirine 1 yıl garanti veriyoruz.
* Sizlerde servislerinizin kart tamiri yapmaları durumunda garanti isteyin.
* Arızalı kartta ne işlemlerin uygulandığına dair bir belge alın.
* Kombi kartınızın arıza yapmaması için ne gibi önlemler alınır:
* Kombi montaj kurallarına uygun kombi montajı yapılmalı.
* Kombiye gelen elektrik hattı evinizdeki elektrik dağılım boatinden alınmalı ve sadece kombiye ait bir bağlantı olmalı.
* Termosifon,buzdolabı, çamaşır makinası,elektrikli fırın gibi yüksek elektrik akımı çeken cihazların elektrik bağlantı prizlerinden kombiye elektrik hattı çekilmemeli.
* Çok sık voltaj düşmesi yada voltaj yükselmesi oluyorsa kombiye özel regülatörler taktırın.
* 1KW gücünde regülatörle kombinizi emniyete alabilirsiniz.